Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Мер Миколаєва щочетверга буде зустрічатися з мешканцями міста
15 Серпня, 12:07
logo-black

Мер Миколаєва щочетверга буде зустрічатися з мешканцями міста

Вікторія Ничта

 

У Миколаєві мер Андрій Щебель особисто зустрічається із жителями вулиць для того, щоб обговорити із людьми проблеми та нагальні потреби.

«Ідея створити на кожній вулиці вуличний комітет у нас виникла давно, – каже міський голова Андрій Щебель. – А ось організовувати щотижневі зустрічі із жителями тої чи іншої вулиці почали відносно недавно. І, треба визнати, це дає доволі позитивний результат. Вирішили працювати саме таким чином, бо зібрати людей на обговорення практично неможливо, якщо робили їх у робочий день, то із цілого міста приходило від сили 50 осіб найактивніших. Та у вихідні ситуація практично не змінювалася. Тепер ми особисто відвідуємо кожну вулицю міста, побачимо на власні очі і стан дорожнього покриття і благоустрій і разом із жителями вирішимо, що маємо робити у першу чергу, а що може почекати до наступного року».

Тепер такі зустрічі із вуличними комітетами відбуваються що четверга.

«Останню таку зустріч мали із жителями вулиці Лісна, – продовжує мер Щебель. – Проблем на цій вулиці ще доволі багато. Тут необхідно ремонтувати дорогу, тротуари. Та найбільшою проблемо, як виявилося у процесі обговорення, є те, що деякі жителі Лісної, з тих чи інших причин, не провели до своїх будинків каналізацію та водопровід. А так як вже найближчим часом плануємо там розпочати вимощувати плиткою тротуари, то це може вплинути і на тривалість і на якість робіт. Окрім цього, жителі цієї вулиці окреслили ще ряд потреб, які ми також плануємо задовольнити вже незабаром. Зокрема йшлося про благоустрій та ремонт вуличного освітлення».

Світлини Миколаївської міської ради

Схожі новини