Мешканці Нового Роздолу зимують при температурі 14 градусів | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Мешканці Нового Роздолу зимують при температурі 14 градусів
12 Лютого, 15:23
logo-black

Мешканці Нового Роздолу зимують при температурі 14 градусів

Юлія Швидко

Жителі міста Новий Розділ Миколаївського району скаржаться, що з минулорічного жовтня не отримують нормального опалення та теплої води. Термометри у квартирах показують 14-16 градусів. З листопада людям не приходять квитанції на оплату за тепло.

«Уже думаю, аби з Нового Роздолу вибиратися. Цілу зиму спимо у шерстяних шкарпетках. Діти – від застуди до застуди. Включаємо обігрівачі, але вони жеруть багато електроенергії. Дякувати Богові, зараз трохи надворі потепліло, але чи то надовго, – розповідає LMN Надія Книш з Нового Роздолу. – Куди не скаржилися, усі розводять руками. У нашому ТЕЦі вже четвертий керівник змінився. Вони між собою розібратися не можуть, а ми страждаємо. За чотири місяці борг за тепло та теплу воду набіг, але не знаю, ні скільки, ні кому платити. Хаос».

У Новороздільській міській раді кажуть, що працівники ТЕЦу мешканцям надають неякісні послуги. Відмовляються від жодних пояснень. Така ситуація склалася після того, як у місті змінився постачальник тепла. Тепер замість товариства «Енергія-Новий Розділ» працює «Гарант Енерго-М».

«Ціле місто страждає від низької температури в квартирах. Щодня отримуємо по 25-30 скарг від місцевих мешканців. ТЕЦ навіть не намагається вирішити таку важливу проблему, – каже LMN заступник міського голови Нового Роздолу Мирослав Лепкий. – Раніше такого не було. Якщо надходила якась скарга, інженери одразу все фіксували, проблему вирішували. Теперішній постачальник виявився не готовим для такої роботи».

LMN зателефонувала до директора Новороздільської ТЕЦ Миколи Литовченка. Він поки що відмовляється коментувати цю ситуацію.

Фото: ілюстративне

Відео