Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Мешканці Новояворівська перекривали міжнародну трасу: влада має час до 13 листопада
11 Листопада, 10:39
logo-black

Мешканці Новояворівська перекривали міжнародну трасу: влада має час до 13 листопада

Юлія Швидко

Вчора під вечір мешканці міста Новояворівськ Яворівського району перекривали трасу міжнародного значення Львів-Краковець. Люди  ходили по пішохідному переході, час від часу пропускали автомобілі. Таким чином протестувальники привертають увагу влади до основної проблеми у місті – відсутності опалення у будинках.

«Це вже переходить усі межі допустимого – центральна влада не реагує на проблему належним чином. Заяви, які роблять чиновники вищих рангів, не відповідають дійсності. Дата, коли мають включити тепло, постійно переноситься. Учні мерзнуть у школах. Через холод діти пропускають уроки, навчання скорочене. Учні постійно хворіють. Так далі не може бути. Просимо, аби нас відключили від центрального опалення. У першу чергу, дитячі садки та школи. Місцева влада  відмовляється, бо це дорого. А лікувати дітей – дешево? Наймати репетиторів, аби наздогнати невивчений матеріал – дешево? Через холод та вологість у школі та квартирах треба робити ремонт. Це дешево? І постійно брати лікарняні на роботі – це теж влітає у копійку», – каже LMN мешканець Новояворівська Віталій Швидкий.

На віче до протестувальників прийшов міський голова Новояворівська Василь Муравель. Йому люди поставили ультиматум – якщо 13 листопада їм не увімкнуть тепла, то вони безстроково перекриють трасу .  Також вимагають проведення позачергової сесії, де мають вирішити питання з опаленням. Попередньо домовилися, що вона відбудеться завтра, 12 листопада.

«Надіємося, що цього  разу влада дотримається свого слова і ми таки отримається довгоочікуване тепло», – додає Віталій Швидкий.

Нагадаємо, що така ж проблема є у Новому Роздолі у Миколаївському районі.

Фото: скріншот з відео

Схожі новини