Мешканці Східниці не мають води | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Мешканці Східниці не мають води
12 Січня, 10:00
logo-black

Мешканці Східниці не мають води

Антоніна Скляренко

З початку нового року майже половина мешканців селища Східниця потерпає без води. Підприємство «Вододар», яке через економію електроенергії ввело людям воду подобово, неналежним чином виконує зобов’язання.

«Ситуація в місті просто катастрофічна. Моя мати пенсіонерка, лічильника не має. Мешкають з хворим батьком. За місяць платять 140 гривень. А от води з початку місяця ще жодного разу не бачили. І їм ніхто нічого відмінусовувати не буде. Мама кран відкриває, а там одне повітря. То де справедливість?» – розповідає місцева мешканка Ірина Журавчак.

Як уже повідомляла LMN, перед новим роком підприємство «Вододар», яке в Бориславі та Східниці виконує обов’язки постачальника води, попередило: через збільшення ціни на електроенергію воду змушені населенню постачати тепер за графіком: три години двічі на день – зранку та ввечері. Однак через надто слабкий тиск в окремих районах Східниці вода взагалі відсутня у кранах.

«Вони не належним чином підкачують воду. Ті вулиці, які нижче розміщенні, – воду мають по графіку, а ті, що вище, – ні. Нам треба, щоб качали хоча б до 2 метрів. Але як дізналися, її качають лише до 1.40 метра. Працівники «Вододару» кажуть, отримали таку вказівку від начальства. Всі свята без води. Дітей в садок батьки перестали водити, кажуть, страшний запах стоїть. Нема чим злити в туалеті. Тепер з понеділка школа почнеться. Дітей харчувати не будуть, бо на чому варитимуть їжу? Додзвонитися кудись на підприємстві неможливо. На гарячій лінію кажуть: “Вода за графіком, в чому проблема?”. Десь обіцяли на 13 і 14 січня включити більший тиск. І все, далі знову без води», – додає Ірина.

На жаль, до керівництва «Вододару» доздвонитись LMN так і не вдалось. За номером телефону ніхто не відповідає.

До речі, у Східниці та Бориславі мешканці платять найбільше за воду в області, тариф складає 26.69 грн.

Відео