Мешканця Нового Роздолу, який хворів на ботулізм, врятували завдяки сучасному апарату | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Мешканця Нового Роздолу, який хворів на ботулізм, врятували завдяки сучасному апарату
03 Липня, 12:12

Мешканця Нового Роздолу, який хворів на ботулізм, врятували завдяки сучасному апарату

65-річного мешканця Нового Роздолу, який потрапив до лікарні 8 червня з діагнозом ботулізм, вдалось врятувати . Лікарі Львівської обласної інфекційної лікарні кажуть, все завдяки сучасному апарату штучної вентиляції легень, який нещодавно придбали, передає zaxid.net.

Не дивлячись на те, що чоловікові відразу ввели протиботулінічну сироватку, його стан був важкий. Чоловік 23 дні перебував на штучній вентиляції легень і лише 1 липня почав дихати самостійно.

«У лікарні є чотири апарати для штучної вентиляції легень, але вони вже допрацьовують свій термін. Апарати постійно треба оновлювати. Бувають дні, коли поступає 4-5 хворих, які потребують штучної вентиляції легень, а апарати зайняті. Скажімо, хворий з ботулізмом 23 дні був на керованому диханні, інший пацієнт з Червонограда вже 10-й день на штучній вентиляції легень. Тому лікарні конче потрібний ще один сучасний апарат», – каже директор лікарні Сергій Федоренко.

Сучасний апарат, який для лікарні придбали за кошти обласного бюджету, має низку переваг. Він дозволяє «прилаштуватись» до індивідуальних параметрів дихання хворого. Це забезпечує захист легень, безпеку процедури і дозволяє медперсоналу рідше втручатися в роботу апарату.

Вбудований в нього акумулятор дозволяє здійснювати вентиляцію легень під час транспортування пацієнта в межах медичного закладу.
Грошей на ще один апарат, який конче потрібний, цього року вже не буде. Тож лікарі і пацієнти
дуже сподіваються на допомогу благодійників. Вартість сучасного апарата – 1 млн 200 грн.

Лікарні надіються, що люди долучаться до порятунку хворих і разом придбають для лікарні вкрай необхідний апарат.

Фото:ілюстративне

  • 0
  • 1757
Відео