Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Мешканцям будинку, у якому стався обвал, забезпечать тимчасове житло та харчування (ВІДЕО)
28 Серпня, 11:00
logo-black

Мешканцям будинку, у якому стався обвал, забезпечать тимчасове житло та харчування (ВІДЕО)

У мережі з’явилось відео з зустрічі мера Дрогобича Тараса Кучми з мешканцями будинку, у якому сьогодні вночі трапився обвал. Як стало відомо, у власні квартири дрогобичан найближчим часом не впустять. Це стане можливим лише після висновків експертів та інженерів.

Додамо, у будинку знаходилось 64 квартири.

“Зараз ми забезпечемо вас житлом, харчуванням і всім необхідним, – каже Кучма мешканцям будинку. – Ви кажіть, що потрібно і в яких межах. Якщо немає родичів, до яких можна переселитись – проблем не буде. Харчуватись будете тут, у шістнадцятій школі”.

За словами мера, у Дрогобицькій школі №16 організували штаб. Призначили відповідальних людей, які зможуть інформувати мешканців щодо різних питань.

“Ми можемо зараз забрати свої речі?”, – запитує один з мешканців.

“Не можете. Це дуже небезпечна ситуація, – каже мер. – Ми незнаємо, в яку секунду, що може статись. Експерти зараз нікого не пропустять. Поліція і Нацгвардія взяли під охорону будинок. Нічого взяти найближчу добу ви не зможете. Речі не пропадуть, за це можете не переживати. Як тільки укріплять стіни і балки, можна буде забрати речі”.

Тарас Кучма каже, невідомо скільки людей ще є під завалами.

“Зараз для нас це найважливіше. Не будемо казати, скільки там може бути ще людей, але ми збирали інформацію від родичів, сусідів”, – каже мер.

“Є ще кілька людей, доля яких невідома. Можливо їх забрали додому родичі, поки ми шукаємо”, – додає представник ДСНС.

Поліція і ДСНС назвали попередню причину інциденту – вибух побутового газу. Однак сусіди будинку запевняють – вибуху ніхто не чув.

У прес-службі «Львівгазу» повідомили, що уночі вони провели обстеження і з’ясували – вибух газу не міг стати причиною обвалу будинку.

«Фахівці АТ «Львівгаз» провели обстеження підземних газопроводів, підвалів, під’їздів, контрольних трубок та всіх інших підземних інженерних комунікацій в радіусі 50 метрів на загазованість навколо будинку, в якому стався обвал під’їзду № 2. Загазованості не виявлено», – повідомили у прес-службі.

Голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин написав у Фейсбук свої припущення щодо причин обвалу.

«Схоже на обвал, створені проблеми з підпірними стінами, помилки при будівництві ще у 60-тих роках», – написав Ганущин.

Фото: з відкритих інтернет-джерел.

Схожі новини