Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко відвідав новий Центр протезування та ортезування у Львові | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко відвідав новий Центр протезування та ортезування у Львові
11 Травня, 14:48

Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко відвідав новий Центр протезування та ортезування у Львові

Сьогодні до Львова завітав Віктор Ляшко, міністр охорони здоров’я. Разом з мером міста вони відвідали новий Центр протезування та ортезування, на базі Національного реабілітаційного центру НЕЗЛАМНІ (UNBROKEN), який  лише вчора відкрили. Про це повідомляють у ЛМР.

Екскурсію міністрові проводив генеральний директор Першого медоб’єднання Львова Олег Самчук. Показував центр з виготовлення протезів, аудиторію для проведення навчання та досліджень, кімнати для примірки та випробування протезів пацієнтами, а також внутрішній дворик для відпочинку.

 

“Я вражений тим, що вдалося побудувати та запустити. Цей центр буде загальнонаціонального масштабу, ми плануємо тут запустити безперервний навчальний цикл всіх членів мультидисциплінарних  команд, які займаються  протезуванням та подальшою реабілітацією. Хочемо зробити цей центр клінічною базою для навчання бакалаврів-протезистів, а також магістрів протезування. Це старт того, що повинно бути в багатьох центрах України.  Дякую всім залученим. Це мрія, яку втілили в реальність,” — сказав Віктор Ляшко.

Додамо, що Центр протезування та ортезування реалізували в рамках проєкту «Спеціальна програма підтримки України / EU4ResilientRegions», що здійснюється GIZ Ukraine та фінансується урядом Німеччини. Архітектурно-інжинірингова компанія abmk  втілила проєкт всього за чотири місяці.

Відео