Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Місяць перебував у реанімації: 44-річний римо-католицький священник зі Львова помер від коронавірусу
27 Жовтня, 21:04
logo-black

Місяць перебував у реанімації: 44-річний римо-католицький священник зі Львова помер від коронавірусу

Сьогодні вранці, 27 жовтня, у віці 44 років помер отець Ігор Кожидло, настоятель парафії Святих Апостолів Петра і Павла в Бережанах (Галицький деканат). Про це повідомила на своїй сторінці Львівська Архідієцезія РКЦ.

У Великих Мостах Сокальського району, де священник з 2008 по липень 2020 року був адміністратором парафії римо-католицького храму Успіння Діви Марії, кажуть, що отець ще у вересні захворів на коронавірус. Недуга викликала ускладнення: у нього були сильно уражені легені. Останній місяць отець Ігор Кожидло перебував у реанімації у Львівській лікарні швидкої допомоги під апаратом штучної вентиляції легень.

«Навіть ті, що не ходили до римо-католицького храму, молилися за одужання отця Ігоря. Він був людиною від Бога – добрий, щирий, завжди радий усім та кожному допомогти, порадити. У липні цього року в отця померла мама Урсула Кожидло, їй було 75 років. Рівно через три місяці син пішов до неї», – розповідають LMN у Великих Мостах.

Отець Ігор Кожидло народився у Львові. Був вікарієм у Бродах, адміністратором в Микулинцях. Проходив навчання в Римі у Папському Латеранському Університеті, де вивчав канонічне право. Був нотаріусом Архієпископського Суду у Львові, вікарієм пар. св. Марії Магдалени у Львові, адміністратором у Великих Мостах та настоятелем у Бережанах.

Фото: Кредо.про

 

Схожі новини