Мітинг “Спочатку дрони – потім стадіони” набирає обертів: сьогодні доєдналось близько 300 людей | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Мітинг “Спочатку дрони – потім стадіони” набирає обертів: сьогодні доєдналось близько 300 людей
03 Листопада, 19:15
logo-black

Мітинг “Спочатку дрони – потім стадіони” набирає обертів: сьогодні доєдналось близько 300 людей

Сьогодні, 3 листопада, вже традиційно, біля Львівської ОВА зібрались мітингувальники, об’єднані гаслом та ідеєю “Спочатку дрони – потім стадіони”. За словами організатора акції Святослава Літинського, цього разу до акції доєдналось близько трьохсот людей. 

Вперше учасники мітингу зібрались не одразу під Львівською військовою адміністрацією, а провели ходу від пам’ятника Шевченка по площі Ринок і до вулиці Винниченка. Пікетувальники скандували “Брехуни ” і “Козицький, виходь!”.

Начальник Львівської ОВА не вийшов до учасників мітингу. Традиційно за нього пробували відповідати заступники. Сьогодні це був Іван Собко.

 

 

 

“Ми проводили акцію у два етапи. Перший етап – це хода від памʼятника Шевченка до вулиці Винниченка, який взяв на себе Артур Кирєєв. Далі був традиційний мітинг біля ЛОВА. Як на мене, сьогодні було просто смішно. Щоразу до нас виходить хтось з представників адміністрації, щось обіцяє і зникає. Сьогодні до нас вийшов Іван Собко – керівник департаменту гуманітарної політики. Він взагалі не розбирався в тому, чому він сюди прийшов. Пан Іван від мене вперше почув цифри скільки ЛОВА передала армії і фактично далі їх називав, коли його про це питали”, – розповів LMN Святослав Літинський.

За словами Святослава наразі ситуація, що складається є негативною для Львівською військової адміністрації. Однак вона не могла розвиватись інакше, адже ЛОВА не виконує навіть рішення обласної ради щодо суми допомоги армії.

“Можу підсумувати, що Львівська обласна військова адміністрація не виконує навіть рішення обласної ради про суму допомоги армії. Навіть обласна рада сказала, що потрібно мінімум 75% військового ПДФО давати армії, а це є 100 мільйонів у місяць. Військове ПДФО десь 130-140 млн в місяць. Тут мінімум треба 100 млн. Вони за жовтень пообіцяли виділити таку суму. Але чому вони не виконали це рішення – відповіді немає. Фактично ситуація розвивається в негативному для ЛОВА напрямку. Люди кажуть знову, що якщо до нас не виходять – треба йти до них додому. Люди вимагають радикалізувати методи, адже вже 9 тижнів поспіль вони збираються під ЛОВА”, – підсумував Святослав Літинський.

Наступного тижня мітингувальники планують так само почати з ходи від памʼятника Шевченку до Львівської військової адміністрації.

«Наступного тижня ми плануємо так само на 15.30 збиратись біля памʼятника Шевченка і йти ходою до Львівської обласної військової адміністрації і на 16.30 проводити мітинг там», – додав Святослав Літинський.

Нагадаємо, минулого тижня учасники акції ініціювали створення петиції про відставку Козицького.

Вікторія Васильченко

User Image
Вікторія Васильченко
Відео