Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
“Можливо, це найкращий час у житті вашої дитини”, – психологиня про карантин
14 Березня, 21:24
logo-black

“Можливо, це найкращий час у житті вашої дитини”, – психологиня про карантин

З 12 квітня усі навчальні заклади, враховуючи садки та школи, пішли на карантин. Батьки жартують,  що не знають, як пережити цей період. 

“Тільки два дні пройшло, а малі вже хату з ніг на голову перевернули. А попереду ще три тижні, вони ж кожного дня якесь нове заняття хочуть, а в мене роботу ніхто не відміняв, та й домашніх справ повно”, – ділиться з LMN мама двох дітей Вікторія. 

Психологиня Олена Старанко радить цей час провести максимально продуктивно та вдосталь поспілкуватись з дітьми. 

“Насправді у рутині ми й не так багато часу проводимо разом: зранку до садочку чи до школи, ввечері уже всі втомлені. А цей період – чудова нагода провести з дітьми більше часу. Можливо, саме ці три тижні стануть найяскравішим спогадом про дитинство. Навіть законом передбачена можливість батькам дітей до 14 років у період карантину працювати неповний робочий день. Цей час можна дуже якісно провести з дітьми – малювати, готувати разом їжу, грати настільні ігри ”, – розповідає Олена LMN.

Жінка пояснює, що насправді постійні розмови про вірус впливають на дітей, хоча це й ніби непомітно. 

“Дорослі мають стати своєрідним контейнером спокою, позитивних емоцій, впевненості у завтрашньому дні для дітей. Треба пояснювати, що не все так страшно. І насправді, пояснюючи різні моменти дітям, ми заспокоюємось самі”, – каже психологиня. 

Тим, хто особливо схильний до паніки, Олена радить уникати інформаційного шуму – дивитись менше новин, не відкривати всі підряд посилання у соцмережах, уникати розмов про коронавірус. 

“Приходить чоловік додому, починає нагнітати, зупиняйте його. Кажіть, що все це залишаєте за порогом. А вдома насолоджуєтесь джазом, палите свічки, тощо. Насправді ці три тижні можна використати максимально продуктивно: подивитись десятки фільмів, почитати книжки, і навіть скласти плани на майбутнє. А головне пам’ятати: коронавірус не буде тривати вічно. Просто треба прийняти цей період і пережити його, не забуваючи, що головне за будь-яких умов залишатись людиною”, – підсумовує Олена Старанко

Фото: Клуб Щаслива Мама.

Схожі новини