Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«Ми повинні визнавати помилки»: Гончарука відправили у відставку
04 Березня, 17:00

«Ми повинні визнавати помилки»: Гончарука відправили у відставку

«За» проголосували 353 народних депутатів. Відставка Гончарука автоматично тягне за собою відставку всього уряду. Президент Володимир Зеленський, виступаючи у Верховній Раді, заявив, що уряд Олексія Гончарука не зміг впоратися із поставленими завданнями, – пише УП

Зокрема президент розкритикував дії уряду щодо боротьби із контрабандою, високі премії в Кабміні, падіння промисловості за останні місяці.

«Цей уряд має здобутки. Це зниження інфляції, облікової ставки НБУ, боротьба з тіньовими ринками, зокрема гральний бізнес та нелегальні АЗС, приватизації держпідприємств, які розкрадалися всі ці роки. Це кредити великому та середньому бізнесу, зменшення ролі держави в економіці нашої країни, – сказав Зеленський. – Цей уряд знає, що робити, але знати замало. Потрібно дійсно дуже багато працювати. Ми повинні визнавати помилки».

Президент не задоволений ситуацією з економікою в країні та невиконанням бюджету.

«Таке враження, що економіка брала розгін, але спіткнулась і ризикує проїхатися обличчя по землі. За два місяці після нового року невиконання держбюджету майже 16 млрд гривень. 13 із них це провал надходжень від митниці. Бізнес приречено сигналізує, що контрабанда не зникла», – підсумував Зеленський.

Нагадаємо, на посаді прем’єра Гончарук протримався пів року. На посаду нового очільника Уряду претендує Денис Шмигаль.

До речі, Зеленський розкритикував сьогодні принагідно і міністра ОЗ Зоряну Скалецьку. Зокрема подякував їй за сміливість бути з людьми у Нових Санжарах, але додав, що сміливість у медицині не має бути одноразовою акцією.

«Потрібно мати сміливість і визнати, що багато хто не готовий до другого етапу реформи 1 квітня. Це правда».

Зауважив, що має “великі питання до тарифів медичного обладнання і дуже великі питання до кадрів”, а сама реформа медицини “летить у стіну”.

Нагадаємо, минулого тижня Зоряна Скалецька пообіцяла розібратися з лікарями- бунтарями у Винниках. Начебто через те, що вони вийшли на акцію, коли з МОЗу наказали провести в місцевому військовому госпіталі так звані навчання.

  • 0
  • 156
Схожі новини