Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Скалецька планує розібратися з лікарями-бунтарями у Винниках
27 Лютого, 09:38

Скалецька планує розібратися з лікарями-бунтарями у Винниках

Міністр охорони здоров’я Зоряна Скалецька розповіла, що “буде розбиратися” з лікарями госпіталю у Винниках на Львівщині, які напередодні прильоту евакуйованих з Уханя вийшли “боронити” свій заклад.

Про це стало відомо з інтерв’ю Зоряни Скалецької для УП Життя.

«Зараз лікарі госпіталю вимагають розслідування дій влади з приводу симуляційних навчань напередодні прильоту боту з Уханя. Якщо в нас тепер (лікарі – ред.) будуть так реагувати на навчання і придумувати, чому і як, то нічого ми в країні не зробимо. Уявіть собі, що хтось проводить навчання щодо протипожежної безпеки і, замість евакуюватися, хтось каже: “А ми не вийдемо”. Якщо кожен буде дозволяти собі зривати виконання тих чи інших рішень, то про яку ефективність в системі державного управління можна говорити за умови невиконання вказівок”, – каже міністерка.

Скалецька пообіцяла обговорити події у Винниках із заступниками та керівниками департаменту і “розібратися” з поведінкою лікарів так, щоби ситуація у лікарні змінилася.

19 лютого зранку, коли зі шпиталю інвалідів і репресованих у Винниках на Львівщині, почали вивозити пацієнтів, почалися протести, до яких долучилися працівники лікарні. Люди перекрили під’їзд, до брами шпиталю завезли автомобільні шини.

Схожі новини