Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
“Ми всі плануємо повернутися з Європи додому”, – Jerry Heil
19 Квітня, 12:46

“Ми всі плануємо повернутися з Європи додому”, – Jerry Heil

Українська співачка, почесна амбасадорка фонду “Я не один”, поспілкувалась із журналістом Міхалом Шнайдером на TVN24. Артистка наголосила: у Польщі та інших країнах біженців з України приймають дуже добре, проте все ж більшість планує повернутись додому – відбудовувати рідний край.“Ніхто не думає залишатися в Європі як біженець. Ми всі збираємося, щоб повернутися і повністю відбудувати нашу країну. Ми зробимо її ще кращою, ніж раніше”, – сказала Jerry Heil

Вона розповіла журналістам, що змушена була покинути Київ, хоча зараз там перебувають батьки. 

“Найгірше те, що вони не розповідають мені, що там насправді відбувається. Коли я їм дзвоню, вони бояться, що хтось може прослухати розмову. Кажуть: “Це чудово, молися за нас”. Це вся інформація, яку я маю”, – додала вона.

Серед іншого Jerry Heil розповіла полякам про те, що Україна розвивається як цифрова держава. Зокрема, вона випустила NFT трек #PUTINGOHOME як об’єкт цифрового мистецтва.

 

“Цей проєкт в колаборації з благодійний фондом “Я не один” та кращими цифровими митцями нашої землі!”, – пояснила артистка. 

Співачка вже опублікувала свою нову пісню «Путін іди додому» на маркетплейсі OpenSea як арт-об’єкт NFT. Вона вирішила продати свою пісню на аукціоні, а всі отримані кошти передати благодійному фонду “Я не один”.

Посилання на NFT тут.

Автором ілюстрації стала Dukhovnoe Litso, а ідея проєкту належить креативній команді DIVERGENT.

Проєкт є частиною продукту “Українські Валькірії”, який спрямований на підтримку та допомогу Україні. Ним будуть займатись виключно креативні жінки України.

Схожі новини