Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Стартував проєкт “Українські Валькірії”
17 Квітня, 20:29

Стартував проєкт “Українські Валькірії”

Співачка Jerry Heil, яка є почесною амбасадоркою благодійного фонду “Я не один” разом із цифровим амбасадором фонду, оголосили про запуск проєкту “Українські Валькірії”.

Це аудіовізуальний продукт, який спрямований на підтримку та допомогу Україні. Ним будуть займатись виключно креативні жінки України.

Суть проєкту полягає у тому, що армія талановитих жінок створюють свої шедеври для підтримки України через Благодійний фонд «Я не один».

Першою стала Jerry Heil, яка вже опублікувала свою нову пісню «Путін іди додому» на маркетплейсі OpenSea як арт-об’єкт NFT. Вона вирішила продати свою пісню на аукціоні, а всі отримані кошти передати благодійному фонду “Я не один”.

Посилання на NFT тут.

Автором ілюстрації стала Dukhovnoe Litso, а ідея проєкту належить креативній команді DIVERGENT.

Автори вважають, що у той час, коли весь світ організовує допомогу, українці також мають не лише чекати її, а й усіма способами привертати увагу до війни.

Благодійний фонд «I am not Alone» організовує гуманітарну допомогу для українських біженців та збирає її на складах у США та ЄС. Вони працюють над організацією логістичних хабів для передачі допомоги в українські міста та села, де для людей ця допомога є єдиною можливістю вижити.

Нагадаємо, Jerry Heil нещодавно презентувала новий трек “Путін, іди додому”, в якому використала мотив відомої “пісні” фанатів харківського “Металісту” «Путін-ху*ло»!

msg1399698931-284682
Схожі новини