Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«Ми вимагаємо справедливості»: львів’яни долучаються до акції «Рік без Каті»
04 Листопада, 13:11

«Ми вимагаємо справедливості»: львів’яни долучаються до акції «Рік без Каті»

Сьогодні, у роковини смерті херсонської активістки Катерини Гандзюк, у 40 містах України та світу відбудуться акції «Рік без Каті». Учасники вийдуть з вимогою покарати винних у нападі на неї.

У Львові акція відбудеться о 19.00 на площі Ринок. Про це повідомили на Facebook-сторінці «Хто замовив Катю Гандзюк?»

«4 листопада – день смерті Каті Гандзюк. Смерті, за яку, фактично, не відповів ніхто. Катя загинула в результаті нападу на неї 31 липня 2018 року в Херсоні. Вона боролася за життя 96 днів. 96 днів пекельного болю, операцій і постійного приниження з боку правоохоронців, які з першого ж дня займалися порятунком вбивць.
За цей рік покарано лише 5 виконавців, яким не вдалось втекти у перший тиждень після скоєного злочину. Вони отримали мізерні строки. Замовники і організатори відомі, але досі на свободі. Вони дозволяють собі ігнорувати суди, пресу, громадськість. Вони вірять в те, що вже уникли покарання. Але вони помиляються.
4 листопада ми знову вийдемо на вулиці наших міст для того, щоб нагадати всім – і вбивцям, і владі, і всім громадянам нашої країни: МИ ВИМАГАЄМО СПРАВЕДЛИВОСТІ», – зазначають активісти.

Нагадаємо, що 31 липня торік у Херсоні на Катерину Гандзюк вилили концентровану сірчану кислоту. 4 листопада 2018 року після багатьох операцій вона померла у лікарні.

Фото: Facebook

Схожі новини