Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Миколаїв сподівається на залучення європейських коштів
27 Серпня, 13:05
logo-black

Миколаїв сподівається на залучення європейських коштів

Вікторія Ничта

26-го серпня голова Миколаївської міської ради Андрій Щебель підписав двосторонню угоду про співпрацю між Миколаївською міською радою та міськрадою польського міста Щебришина.

68967815_564531267418060_515490487491100672_n

«Це, безперечно, значний крок для розвитку нашого невеличкого райцентру, – каже міський голова Андрій Щебель. – Адже ця угода дасть змогу налагодити дружні відносини між містами в плані обміну економічним, культурним, спортивним досвідом у роботі. Обрали саме це місто, бо воно дуже схоже на наш Миколаїв, має ті ж проблеми і подібні здобутки. Та й із бургомістром Генріком Матеєм у нас вже давно зав’язалися дружні стосунки».

Сторони задекларували встановлення контактів між громадськими організаціями, муніципалітетами, гмінами та аматорськими групами.

«Також, що не менш важливо, ми налагодимо необхідні ділові контакти, виходячи з потреб економічного життя, підвищення конкурентоспроможності», – продовжує міський голова.

Сторони домовились та скріпили домовленості печатками про взаємні офіційні візити до міст-партнерів, підтримку розвитку співпраці між організаціями і товариствами, про обміни досвідом між співробітниками і фахівцями міських рад-партнерів.

«Особисто я, – каже Андрій Щебель, – великі надії покладаю на розвиток економічних відносин, особливо у залученні інвестицій. Це може бути і залучення коштів ЄС на спільні проекти у будь-якій сфері. Сподіваємось на зацікавлення польського капіталу і для цього покажемо найпривабливіші можливості для інвесторів у нашому місті, а їх є достатньо».

Фото: Миколаївська міська радаНачало формы

 

Схожі новини