Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
На автомобільній дорозі Мостиська-Краковець розпочали ремонт
22 Липня, 14:06

На автомобільній дорозі Мостиська-Краковець розпочали ремонт

У межах проєкту «Доступне українсько-польське прикордоння: спільні дії щодо модернізації дорожньої інфраструктури» розпочали ремонт на автомобільній дорозі О141003 Мостиська – Краковець. Кошторисна вартість об’єкту складає 146,5 млн грн. Передбачене фінансування за грантові кошти Республіки Польщі – 2,1 млн євро та дофінансування з обласного бюджету, повідомляє пресслужба ЛОДА.

«Фактично два роки роботи не виконувалися. Та нам вдалося зрушили цей проєкт з нерухомої точки. ЛОДА цього року передбачила на нього 77 мільйони гривень. Надіємося, всі роботи виконають вчасно і до кінця року ми матимемо добру дорогу. Для нашого регіону, з таким інтенсивним прикордонним рухом, вона надзвичайно важлива. Бо ж розвинена дорожня інфраструктура – це не тільки комфорт для подорожніх. Це додаткова можливість для розширення міжнародної співпраці України з країнами Європи», – зазначив голова ЛОДА Максим Козицький.

Загальна довжина автомобільної дороги становить 19,1 км. На ній виконають роботи з поточного середнього ремонту – відновлять дорожнє покриття, влаштують тротуари, автобусні зупинки, водовідведення, проведуть заходи з організації дорожнього руху.

Станом на сьогодні Служба автомобільних доріг у Львівській області уклала угоду із підрядною організацією «Автомагістраль-Південь» на виконання ремонтних робіт.

Проєкт реалізується Службою автомобільних доріг у Львівській області у партнерстві з Асоціацією «Єврорегіон Карпати – Україна» і Підкарпатським управлінням воєводських доріг в Ряшеві. Це проходить за фінансової підтримки Європейського Союзу у рамках Програми транскордонного співробітництва Польща – Білорусь – Україна 2014-2020 Європейського Інструменту Сусідства.

Фото: Голос України

Схожі новини