На благодійному концерті Львівська опера зібрала 35 тисяч гривень для ЗСУ | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
На благодійному концерті Львівська опера зібрала 35 тисяч гривень для ЗСУ
17 Січня, 14:00
logo-black

На благодійному концерті Львівська опера зібрала 35 тисяч гривень для ЗСУ

Минулої неділі, 15 січня, у Львівській національній опері відбувся благодійний концерт «Колискова для солдата». Кошти, зібрані на цьому заході, передадуть благодійному фонду «Повернись живим», який зараз проводить збір коштів на Starlink для ЗСУ.

Петро Радейко, автор цього проєкту, розповів LMN, що вдалось зібрати майже повний зал відвідувачів. Також на концерті були присутні й військові, яких запросили артисти.

«Після тих подій, які стались на вихідних, артистам було трохи складно співати, попри те, що пісні не були сумними, швидше навпаки – душевно піднесеними. Однак після обстрілу Дніпра все ж відчувалась нотка напруги», – ділиться пан Петро.

Автор каже, що серед артисток, які брали участь в заході, також були уродженці тих регіонів, зокрема двоє саме з Дніпра.

«Після новин про їхнє місто, вони були трохи подавлені. Та не зважаючи на це, концерт пройшов доволі вдало. В залі панувала тиша, що також свідчить про успішність цього заходу», – каже пан Петро.

Загалом артистам вдалось зібрати 35 тисяч гривень, 8 тисяч з яких люди задонатили впродовж самого концерту. Ці кошти Львівська опера передасть волонтерам з фонду «Повернись живим».

Відео