Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
На Бродівщині знову спробують відкрити хутрові ферми
08 Квітня, 21:04

На Бродівщині знову спробують відкрити хутрові ферми

Завтра, у вівторок, о 12:00 в селі Лешнів, що на Бродівщині, пройдуть громадські слухання щодо впливу хутрових ферм на довкілля та здоров’я місцевих мешканців.

 

 

 

“Нехтуючи рішенням Бродівської райради про заборону відкриття хутрових ферм в районі, данський бізнесмен знову робить спробу започаткувати своє виробництво на Львівщині”, — йдеться в повідомленні на Фейсбуці Кампанії ХутроOFF..

 

Нагадаємо, минулого року активісти громадської організації «Єдина Планета» виступили проти будівництва хутрових ферм у Бродівському районі. Вони закликали мешканців Бродівщини створювати ініціативні групи для захисту власного здоров’я та довкілля і протидії відкриття цих ферм.

Також наприкінці листопада в Бродівській райраді відбулася позачергова сесія, де ухвалили рішення про заборону розміщення хутрових ферм у районі.

Сільським, селищним та міській радам району рекомендували накласти мораторій на ухвалення рішення щодо затвердження та видачі дозвільних документів на відведення землі, проектування, розміщення хутрових ферм.

 

Фото ілюстративне

Схожі новини