Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
На Бущині під час навчальних стрільб старшокласник мало не втратив око
20 Березня, 17:24
logo-black

На Бущині під час навчальних стрільб старшокласник мало не втратив око

Юлія Швидко, Роман Матвіюк

Сьогодні у Буській школі № 2 під час навчальних стрільб із пневматичної рушниці поранився учень 10 класу Ожидівської школи. Освітяни хотіли приховати цей інцидент від громадськості, та очевидці повідомили Володимирові Типилові, засновникові сайту «Буськ онлайн». Інформація з’явилася в інтернеті.

«У Буській школі на навчальну стрільбу зібрали усіх дітей зі сільських шкіл. Вони стріляли по мішені, що була на старій ДСП-плиті. Очевидці розповідали, що спочатку відстрілялися учні Побужанської школи – все пройшло нормально. Тоді дійшла черга до школярів з Ожидова. Старшокласник вистрілив, куля зрикошетилася та влучила йому в обличчя, вдарила в око», – розповідає LMN Володимир Типило.

Свідки події кажуть, що у школу прибула поліція. Пояснила: трапився нещасний випадок.

«Добре, що все обійшлося, але через таку безвідповідальність хлопець міг серйозно вкалічитися. Тепер цікаво, чи понесуть відповідальність посадові особи школи, РАЙВО, які організували стрільбу без належної технічної підготовки. Також дивує, чому ці стрільби не відбувалися в належно пристосованому до цього тирі на базі Буської ДЮСШ», – додає Володимир Типило.

Буські освітяни називають цей випадок «несерйозним».

“Я не була присутня на місці. Але як мені розповіли, нічого серйозного там не сталось, – каже LMN начальник відділу освіти Буської РДА Галина Олійник. – В учня не має жодного поранення, легка царапина. Навіть у лікарню не звертались батьки. Жодних претензій не мають”.

Схожі новини