На дорогах Львова облаштують перші ґумові стовпці | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
На дорогах Львова облаштують перші ґумові стовпці
15 Квітня, 18:04

На дорогах Львова облаштують перші ґумові стовпці

У Львові встановлять спеціальні ґумові стовпці на проїжджій частині, аби розділити смуги громадського і приватного транспорту. Крім того, делініатори перешкоджатимуть паркуванню при колії. Це має значно пришвидшити курсування електротранспорту.
Таку ідею вже підтримала міська комісія з безпеки дорожнього руху, передає zaxid.net. Це рішення вже працює у столиці. Стовпці не ламаються при наїзді на них. Вони зроблені з гнучкого матеріалу, який також не пошкоджує транспорт при контакті.

«З досвіду Києва, це допомагає. Вони їх використовують як для обмеження паркування, так і для розділення смуг руху.

Наразі це буде як експериментальний проект. Якщо воно покаже себе вдало на цій ділянці, то я думаю, що будемо практикувати далі. Поки це територія близько 30 метрів », ‒ каже заступник директора з експлуатації ЛКП «Львівелектротранс» Віталій Пітула.
Перші відмежовувачі встановлять на перехресті площі Осмомисла з вулицею Богдана Хмельницького. Там затримки трамваїв стаються систематично через паркування в недозволеному місці. Іноді вагони стоять по 2-3 години.
Також направляючі делініатори встановлять між коліями на площі Франка. Там автомобілістів часто виїжджають на шлях трамваїв.
Якщо в поліції оперативно підтримають ідею, монтаж гумових стовпців розпочнуть за кілька тижнів.
Фото: Факти ICTV
Відео