На Дорошенка таки дозволили будувати готель | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
На Дорошенка таки дозволили будувати готель
09 Жовтня, 13:52

На Дорошенка таки дозволили будувати готель

Сьогодні, 9 жовтня, під час засідання виконком Львівської міської ради надав містобудівні умови та обмеження для будівництва готелю на вулиці Дорошенка, 2, – пише Galnet.

Григорія Козловського зобов’язали провести міжнародний архітектурний конкурс на визначення фасаду готелю. Переможцю конкурсу бізнесмен зобов’язався виплатити 50 тисяч доларів премії.

«Це нормально, коли у міста є пропозиція зробити міжнародний конкурс. Хоча я не вважаю, що наші архітектори є гірші, ніж за кордоном. Хочуть міжнародний конкурс – оголошуємо міжнародний. Премію, думаю, ми достатньо хорошу озвучили. Мені як забудівельнику, розумієте, не хочеться сперечатись, який фасад мав бути – зелений, фіолетовий чи цегляний. Напевно, це має місто вирішувати. Це нормальний процес», – розповів у коментарі Galnet Григорій Козловський.

За словами бізнесмена, конкурс мають провести орієнтовно за 3-6 місяців.

«Висота готелю буде 22 метри, як і планували. Це є нижче за існуючі будівлі. Якщо не помиляюсь, це 5 поверхів і мансардний. У нас є історико-містобудівне обґрунтування. Усі документи у порядку», – запевнив Козловський.

Бізнесмен також нагадав, що уже пропонував міській раді створити спеціальний відділ, який визначатиме, як мають виглядати забудови.

«Якщо ви чули мої під час засідання сесії, я завжди пропонував, щоб у міській раді зробити такий відділ молодих креативних людей, які будуть малювати бізнесу, як має виглядати місто. Бо одна будівельна компанія будує так, інша – так. А так, є відділ, є земелька ділянка, забудівельник розуміє, скільки по закону можна будувати. І приходять і говорять йому: ось такого вигляду має бути будинок і такої висоти. І нам, підприємцям, це значно б полегшило життя. Ви думаєте, ми задоволення отримуємо – бігати тут з 1 по 4 поверхи?», – говорить Козловський.

Нагадаємо, розмови про будову на Дорошенка, 2 ведуться вже впродовж кількох місяців, відтоді, як це місце було надане в розпорядження ОСББ “Свободи 11”, та якось дивним чином опинилося в розпорядженні третьої особи. Проти незаконного будівництва виступили активісти і депутати УГП.

Відео