Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
На фермі під Львовом почали вирощувати банани
01 Листопада, 19:15

На фермі під Львовом почали вирощувати банани

У селі Липники Пустомитівського району неподалік Львова почала діяти перша бананова ферма. Загалом на ній вирощують близько 30 видів екзотичних рослин. Серед них банани, кавові дерева, лимони, лайми, кумкват та гранати, повідомляє ZAXID.NET.

44-річний власник ферми Андрій Труш розпочав вирощувати екзотичні рослини близько 2,5 років тому. На фермі він вирощує понад десяток саджанців бананів у місяць. Всі екзотичні рослини фермер продає. Чоловік розповідає, що наразі його клієнтами є переважно дизайнери, які купують дерева для прикраси приміщень.

Всі екзотичні рослини він вирощує у спеціальній теплиці – вегетарії, яку розробили за голландською технологією. На вході у таке приміщення розташований спеціальний котел, який нагріває близько двох тонн води, її по теплиці перекачують насоси. Таким чином у приміщенні постійно тримається тепло.

Андрій каже, що такі рослини без проблем можуть рости у звичайних кімнатних умовах та навіть будуть плодоносити. Однак для того, щоб виростити банани в домашніх умовах, рослина має отримувати потрібну кількість ґрунту.

 

banan
  • 0
  • 350
Схожі новини