На курортах яких країн відпочиває найменше росіян: розповідає представник Центру бронювання туроператорів (ВІДЕО) | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
На курортах яких країн відпочиває найменше росіян: розповідає представник Центру бронювання туроператорів (ВІДЕО)
23 Червня, 13:58
logo-black

На курортах яких країн відпочиває найменше росіян: розповідає представник Центру бронювання туроператорів (ВІДЕО)

Попри війну українці їдуть на відпочинок, зокрема, й за кордон. Однак через ускладнену логістику змушені витрачати на це більше часу і коштів.

Як розповів в ефірі проєкту «Погляд з Хмарочоса» на youtube-каналі LMN керівник Першого центру бронювання європейських туроператорів Вадим Матковський, вартість відпочинку за кордоном для українців зросла на близько 20 відсотків.

Щодо країн-лідерів літнього відпочинку громадян України, то це традиційно Туреччина і Єгипет, а також низка європейських курортів.

«Якщо ми беремо відпочинок саме в Європі, то це Італія, Іспанія, Португалія. Цей топ залишається. І, якщо брати колорит, то Хорватія, якщо брати цінник – то це Чорногорія і Болгарія. А також ще Греція», – розповів Вадим Матковський.

Щодо країн, де серед відпочивальників є найменше росіян, то він назвав Італію (південні регіони) та Іспанію. Також через ускладнену логістику менше громадян країни-агресора можуть потрапити на відпочинок до Хорватії.

Більше про літній відпочинок українців в Україні та за кордоном дивіться в крайньому випуску проєкту «Погляд з Хмарочоса».

 

User Image
Юлія Аронова
Відео