У понеділок , 25 травня, близько 17:30 год. до приймального відділення Турківської ЦЛ поступив чоловік з укусом змії. Про це повідомили в департаменті з питань цивільного захисту Львівською ОДА.
Постраждалим виявився чоловік 1945 року народження, який є мешканцем села Комарники, Боринської ТГ Самбірського району. Його діагноз – укус змії правої стопи. Стан потерпілого середньої важкості.
Нагадаємо, в Шептицькому вночі слухали російську музику: поліція встановила причетних.