На Львівщині директор лісгоспу написав заяву у прокуратуру на ветерана АТО (ВІДЕО) | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
На Львівщині директор лісгоспу написав заяву у прокуратуру на ветерана АТО (ВІДЕО)
10 Червня, 22:26
logo-black

На Львівщині директор лісгоспу написав заяву у прокуратуру на ветерана АТО (ВІДЕО)

На 25-річного мешканця Юрія Брянчика із села Сиглувате, що на Турківщині, який днями оприлюднив у соцмережі відео з незаконної рубки на території Боринського лісництва – подали заяву у прокуратуру та поліцію. Директор того ж лісового господарства Михайло Ільницький каже, активіст заважав роботі бригади, коли ті “працювали” у лісі .

«Бандити в законі діють проти інвалідів війни, які захищали Батьківщину, проти патріотів, проти нас простих людей, ось так вони знущаються. Бандити в законі лякають штрафами, от і на мене написали заяву. Кажуть, перешкоджав бригадам та їхній роботі. Але цього не було. Я тільки попросив лісничого дочекатися до приїзду поліції. А дальше вже правоохоронці перевіряли наявність їхніх документів», – каже Юрій Брянчик.

Нагадаємо, Юрій Брянчик 7 червня оприлюднив факти вирубки лісів на території Боринського лісництва. Хлопець вів пряму трансляцію з лісу в одній з місцевих Фейсбук-спільнот. Юрій застав за роботою лісорубів та техніку, що вивозила дерева. Викликав правоохоронців. Ті перевірили лісорубний квиток, документи лісничого і вирішили не зупиняти рубку.

Відео