Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
На Львівщині побільшало дітей, які хворіють на коронавірус
08 Вересня, 18:59

На Львівщині побільшало дітей, які хворіють на коронавірус

Станом на 8 вересня у Львівській обласній дитячій лікарні «Охматдит», де лікують пацієнтів з підозрою та підтвердженим COVID-19, 14 хворих, передає Укрінформ. Кількість дітей з такою недугою щоразу стає більше, зазначають у лікарні.

«Дитяче населення хворіє менше за доросле, але такі випадки є. Якщо в березні-квітні були випадки інфікування по 1-2 дитині, то зараз в нас вже є 30 пацієнтів з підтвердженим діагнозом «COVID». На сьогодні на стаціонарному лікуванні перебуває 14 хворих. Всього за період карантину у нас лікувались 180 пацієнтів. На щастя, жодного летального випадку», – розповіла директорка Львівської обласної дитячої лікарні «Охматдит» Олександра Бурда.

За її словами, перебіг коронавірусу у дітей та дорослих в значній мірі відрізняється: якщо у дорослих гостро виражена дихальна недостатність і пневмонія, то в дітей це спостерігається лише в 20-25%. Решта складає загальна симптоматика: інтоксикація, гарячка, розлади кишково-шлункового тракту. Такі діти вимагають стаціонарного лікування, щоб проводити інтенсивну терапію.

Інфікуватися коронавірусною інфекцією можуть діти будь-якого віку – від немовляти до 17 років. Але, як зазначає лікар, найбільше пацієнтів в «Охматдиті» від трьох до чотирьох років. В середньому лікування триває близько тижня. якщо є ускладнення, то час госпіталізації продовжують.

Нагадаємо, що у 6-річної дівчинки з Самбора виявили загадкову недугу, пов’язану з Covid-19. Захворювання, яке у неї діагностували, рідкісне. Його досі не фіксували в Україні, та й у світі цю недугу почали виявляти у дітей лише після поширення Covid-19. Це таємниче захворювання отримало назву – педіатричний мультисистемний запальний синдром. За симптомами схоже на рідкісну хворобу Кавасакі і супроводжується високою температурою, висипом, набряками, запаленням, вражає шкіру, очі, судини і серце.

Фото: ілюстративне

Схожі новини