На Львівщині судитимуть керівника Яворівського військкомату та голову лікарської комісії | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
На Львівщині судитимуть керівника Яворівського військкомату та голову лікарської комісії
12 Червня, 11:36

На Львівщині судитимуть керівника Яворівського військкомату та голову лікарської комісії

До суду скерували справу проти керівника Яворівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, в.о. голови військово-лікарської комісії та солдата-водія. Їх звинувачують у тому, що вони за гроші підробляли документи про непридатність до військової служби. Про це повідомили у Державному бюро розслідувань.

Слідчі встановили, що зловмисники за хабар організували військовозобов’язаному чоловіку, у якого не було жодних захворювань, документи про відстрочку від мобілізації.

Така послуга коштувала 3 тисячі доларів США. Обвинувачені передали військовозобов’язаному медичні документи та висновок військово-лікарської комісії.

Зазначається, що у «пакет послуг» входила видача тимчасового посвідчення військовозобов’язаного із відміткою про тимчасову непридатність до військової служби у воєнний час. Відтак, чоловік міг вільно виїхати за кордон.

«В.о. голови ВЛК підбурила лікаря-уролога однієї із місцевих лікарень до складання та видачі завідомо підроблених офіційних документів. Лікарка, без проведення медичного огляду військовозобов’язаного та відсутності результатів спеціальних лабораторних досліджень склала акт дослідження стану здоров’я.  До нього вона внесла неправдивий висновок щодо наявності у військовозобов’язаного тяжких хронічних хвороб у стадіях загострення», – зазначили у ДБР.

Чотирьох фігурантів звинувачуються за низкою статей ККУ. Їм загрожує позбавлення волі на строк до 10 років.

Нагадаємо, у травні керівника військомату та голову ВЛК відсторонили від виконання посадових обов’язків.

Відео