Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
На Львівщині відремонтують дороги до п’яти потенційних пунктів пропуску: перелік
04 Січня, 18:20

На Львівщині відремонтують дороги до п’яти потенційних пунктів пропуску: перелік

На Львівщині планують відкрити п’ять нових пунктів пропуску на кордоні із Польщею. Це Варяж – Усьмеж, Белз – Будинін у тепер вже Червоноградському районі, Мшанець – Бандрув, Лопушанка – Міхновець та Боберка – Смьольнік у новоствореному Самбірському. Як повідомляє Львівська ОДА, ЄС готовий інвестувати у цей проєкт 100 млн євро впродовж 2023-2026 років.

Відтак, в області готують документацію для початку ремонтів доріг на під’їздах до майбутніх пунктів пропуску. Йдеться про ремонт 170 км автошляхів. Це дороги Боберка – Бориня, Мшанець – Стрілки, Турка-Лопушанка, Белз – Великі Мости, Белз – Вар’яж, Белз – Бояничі, Рава-Руська – Судова Вишня.

Орієнтовна кошторисна вартість – 4 млрд грн. На перших двох об’єктах роботи вже ведуть. Будівельні роботи впродовж трьох наступних років проводитимуть за державні кошти – уряд передбачив на них 100 млн грн.

Нагадаємо, у Польщі вже завершують ремонт прикордонної дороги, що вестиме до нового пункту пропуску з Україною Мальховіце-Нижанковичі. На дорозі облаштували нове асфальтне покриття та тротуари, освітлення, встановили бар’єри тощо.

Схожі новини