На Львівщині збільшилася кількість місць, де стоять поліцейські з TruCAM | Львівська мануфактура новин
На Львівщині збільшилася кількість місць,  де стоять поліцейські з TruCAM
29 Лютого, 16:11

На Львівщині збільшилася кількість місць, де стоять поліцейські з TruCAM

Від сьогодні, 29 лютого, поліція збільшила на 31 кількість приладів TruCAM та ділянок, на яких патрульні вимірюватимуть швидкість. В загальному списку є дві дороги у Львові та області.

Патрульні з TruCAM працюватимуть на вул. Липинського у Львові та на трасі Львів-Самбір-Ужгород (між селами Ваньовичі та Бачина), повідомляють у поліції.

“Прилади TruCAM поліцейські патрульної поліції використовують поряд з камерами автоматичної фіксації. Адже більша ефективність у контролі за швидкістю руху досягається тільки в поєднанні методів вимірювання”, — йдеться у повідомленні.

У регіонах, де тривають активні бойові дії, зокрема в Донецькій та Луганській областях, прилади контролю за вимірюванням швидкісного режиму транспортних засобів тимчасово не використовуються, а в Запорізькій, Миколаївській, Сумській, Харківській та Херсонській — використовуються на окремих ділянках автомобільних доріг.

Загалом на дорогах України працюватиме 150 приладів TruCAM, а вимірювання здійснюватиметься на 279 ділянках автомобільних доріг.

Відео