Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
На Львівщині канікули для школярів розпочнуться з 19 жовтня
13 Жовтня, 16:59
logo-black

На Львівщині канікули для школярів розпочнуться з 19 жовтня

Розпочати канікули з 19 по 30 жовтня для школярів Львівщини, про такий намір сьогодні під час брифінгу розповіли в ЛОДА.

 

«Ми отримали листа від Міністерства освіти та науки України, в ньому йдеться про те, аби розпочати канікулярний час з 15 – 28 жовтня. Вважаємо, що лист має рекомендаційний характер, тому проговорювали свої можливості закладів освіти і прийшли до спільної думки, щоб почати канікули з 19-30  жовтня, – сказала Леся Босак провідний спеціаліст відділу дошкільної загальної середньої освіти та позашкільної роботи. – Батькам на канікулах слід особливо уважніше підходити до стану здоров’я своїх дітей, аби 1 листопада вони могли повернутися на навчання у школи».

Остаточне рішення щодо відпочинку школярів та рекомендації будуть надані за результатами засідання обласної комісії ТЕБ і НС, яка засідатиме на днях.

До слова, у Львівській області на сьогоднішній день вже 9 шкіл перейшли на дистанційне навчання. Найбільше у Сокальському районі – 5, а ще у одна у Мостиському, дві у Пустомитівському районах  та одна у Кам’янка-Бузькій ОТГ.

«З понад 280 тисяч учнів Львівської області, 100 учнів хворіють на COVID-19. З 34 тисячі працівників закладів загальної середньої освіти, на коронавірус хворіють 269. 183 класи перебуває на самоізоляції, із них 50 класів у Львові»,  – зазначила провідний спеціаліст.

  • 0
  • 4398
Схожі новини