Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
На Львівщині дозволили відновити роботу дитсадків
13 Липня, 17:59

На Львівщині дозволили відновити роботу дитсадків

На позачерговому засіданні обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій ухвалили рішення частково послабити карантинні обмеження в області, зокрема дозволити роботу закладів дошкільної освіти.

Про відновлення роботи дошкільних навчальних закладів у Львові почали говорити ще минулого тижня. У окремих дитсадках вже навіть встигли попередити батьків, що групи тепер формуватимуть лише по 10 дітей, а вихователям потрібно буде принести довідку.  В ній має вказуватись поважна причина для відвин малечі дошкільного закладу, зокрема про працевлаштованість обох батьків.

Як повідомляють у МОЗ, при вході до дитсадочку працівники та діти мають проходити температурний скринінг. Також впродовж дня, щонайменше раз на 4 години, працівники повинні вимірювати температуру дітям. Якщо вона буде вищою за 37,2 градуси, або ж у малюка спостерігатимуться симптоми гострого респіраторного захворювання, його мають ізолювати від решти групи. Повідомити про це медпрацівника та батьків.

На вході до дитячого садка має бути облаштовано місце для обробки рук спиртовмісним антисептиком, а також нагадування для дітей та дорослих про важливість дезінфекції рук.

74145a8f-34c8-404b-a825-4efd63ab53f1

За даними МОЗ, Львівська область перестала бути регіоном із значним поширенням COVID-19, тому й дозволили наступні етапи послаблення карантину.

Відтак, на території області від сьогодні, 13 липня, відновлять роботу туристичні бази та інклюзивно-ресурсні центи. Запрацюють заклади культури, зокрема бібліотеки, музеї та галереї. Але щодо відновлення роботи театрів та кінотеатрів у влади області ще досі є побоювання, тому вони наразі не працюватимуть. Лише до 23:00 можна буде проводити час у закладах громадського харчування, ресторанах, кафе та нічних клубах.
Під забороною й надалі залишається проведення масових культурно-розважальних заходів.

Схожі новини