Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
На Львівщині ІФА-тестування робитимуть у районних лікарнях
01 Червня, 11:25

На Львівщині ІФА-тестування робитимуть у районних лікарнях

У середині цього тижня розпочнуть проводити ІФА-тестування на коронавірус у шести медичних закладах Львівщини: Центрі громадського здоров’я, обласному центрі служби крові, а також у лікарнях в Червонограді, Новояворівську, Стрию та Золочеві. Про це повідомив директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Орест Чемерис, передає Zaxid.net.

За його словами, проведення ІФА-тестування дозволить суттєво зменшити навантаження на лабораторії, в яких проводять ПЛР-дослідження. Оскільки зараз у черзі на проведення таких досліджень є понад 3,5 тис. зразків і щодня надходять нові. Тому на результати ПЛР-тестування доводиться чекати нерідко тиждень, а то й 10 днів.

«ІФА-тестування передусім проводитимуть медикам, особам, які контактували з хворими на Covid-19, поліцейським та призовникам. Визначатимуть наявність імуноглобуліну М, який вказує на наявність захворювання. При його виявленні пацієнта скеровуватимуть на ПЛР для підтвердження», – каже Орест Чемерис.

Нагадаємо, ІФА-тестування вже проводять медикам львівських лікарень.

Для проведення ІФА-тестування беруть кров з вени і визначають наявність імуноглобулінів. Наявність у сироватці крові імуноглобуліну М вказує на те, що йде гострий процес захворювання, а імуноглобуліну G – що людина перехворіла і у неї виробилися антитіла.

Фото: Zaxid.net.

Схожі новини