Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Львові почали робити ІФА-тестування
25 Травня, 11:00

У Львові почали робити ІФА-тестування

У Львівській міській клінічній лікарні швидкої медичної допомоги розпочинають ІФА-тестування на визначення антитіл до COVID-19. Наразі тестуватимуть лікарів цього медзакладу. Про це повідомив мер Львова Андрій Садовий на своїй сторінці у Facebook.

«Цей вид тестування дозволяє подивитися на наявність антитіл в організмі людини та дізнатися, чи особа вже хворіла на коронавірус. Апарати для таких досліджень є в лабораторіях міських лікарень та поліклінік. Тому це істотно збільшить масовість тестування у Львові. Також зазначу, що це не заміна ПЛР-тестування, а додаткова можливість для визначення хворих на COVID-19 і найголовніше тих, хто вже перехворів», – каже Садовий.

Нагадаємо, раніше головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко повідомляв, що такі тестування дозволять ретроспективно подивитися наявність антитіл та дізнатися, чи були пропущені випадки інфікування. Перші тестування на антитіла до коронавірусу запустили в Одеській і Сумській областях.

Україна може стати п’ятою країною у світі, де буде запущена масова ІФА-діагностика для виявлення антитіл до COVID-19. Наразі такі тестування роблять у Німеччині та Сполучених Штатах Америки.

Фото: Інтерфакс.

Схожі новини