На Львівщині нарахували 85 дітей, які регулярно прогулюють навчання | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
На Львівщині нарахували 85 дітей, які регулярно прогулюють навчання
29 Вересня, 18:23

На Львівщині нарахували 85 дітей, які регулярно прогулюють навчання

На Львівщині завершився перший етап Всеукраїнського профілактичного заходу “Урок”. За результатами рейду на Львівщині виявили 85-х прогульників, які не приступили до занять у загальних навчальних закладах, професійно-технічних училищах та вищих навчальних закладах. Зокрема, виявили 20 дітей віком від шести до 10 років, 14 дітей віком від 11 до 14 років та 51 дитину віком від 15 до 17 років.

 

“17 дітей не приступили до навчання через невиконання батьками своїх обов’язків, четверо самовільно залишила навчальний заклад, 21– за станом здоров’я, 21– перебувають за межами України, ще 22 – не відвідують навчання з інших причин”, – повідомив начальник служби у справах дітей Львівської облдержадміністрації Володимир Лис.

 

“Рейд “Урок” проводять із метою надання дітям зі сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах, адресної допомоги в підготовці до навчального року та осінньо-зимового сезону. Цей захід також дозволяє виявляти дітей шкільного віку, не вчаться на початок учбового періоду, усувати причини та умови, що це спричинили

Окрім того, у межах першого етапу рейду “Урок” 1621 дитина отримала фінансову та гуманітарну допомогу.

Відео