Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
На Львівщині створили три нові заказники
20 Листопада, 17:54
logo-black

На Львівщині створили три нові заказники

Марта Музиченко

Учора, 19 листопада, на сесії Львівської обласної ради вирішили створити три лісові заказники місцевого значення в лісах дочірніх підприємств “Галсільліс”. Заказники створять у Стрийському районі – «Розгірче», «Заріччя» у Старосамбірському та «Солотвина» у Буському. Про це повідомляє Департамент екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації.

 

“Вже декілька років підряд ми обираємо ділянки, які характеризуються типовими екосистемами в лісах. Для того, щоб їх зберегти, створюємо заказники місцевого значення. Заказники будуть невеликої площі – 2, 1,5 та 1,4 га. Поставимо знаки про те, що ця територія охороняється законом. Плануємо також зробити інформаційні стенди, на яких напишемо, чим цінні ці заказники. Щоб люди не лише відвідували ліс, але й розуміли, чому його потрібно шанувати”, – каже LMN начальниця начальниця управління охорони природних ресурсів та моніторингу ЛОДА.

Заказник «Заріччя» створений з метою збереження хвойно-широколистяних низькогірних ландшафтів лісових екосистем.

«Розгірче» охоронятимуть для збереження змішаних букових фітоценозів та  підтримки загального екологічного балансу регіону.

Заказник «Солотвина» створений, аби зберегти соснові фітоценози, типових для поліських морено-зандрових і долинних змішано-лісових хвойно-широколистяних ландшафтів.

Фото: ілюстративне.

Схожі новини