Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
На Львівщині запровадять е-врядування, за приклад візьмуть Дрогобич
07 Серпня, 21:00

На Львівщині запровадять е-врядування, за приклад візьмуть Дрогобич

На Львівщині будуть реалізовувати проект електронного врядування. Тож невдовзі запровадять низку е-послуг у сфері медицини, освіти, соціальній сфері, аналітиці діяльності керівництва. Про це сьогодні говорили в Львівскій облдержадміістрації.

Прикладом реалізації такого проекту є Дрогобич. Адже це місто стало одним із перших міст в Україні, яке впровадило процес підписання декларації між лікарем та пацієнтом онлайн. Окрім того, усі містяни можуть подавати свої проектні пропозиції щодо покращення Дрогобича, а згодом відстежувати втілення своїх ідей.

Дрогобич зібрав низку нагород в Україні щодо проектів електронної демократії та електронного врядування, про успіхи впровадження е-послуг для громадян.

«Це  унікальна можливість залучити людей  до самостійного керування та покращенням свого регіону. Такі інформаційно-комунікаційні технології – це чітка та налагоджена співпраця влади та громади. Люди можуть записатися на прийом до лікаря чи чиновника online. Або, наприклад, подати заяву на незаконне встановлення рекламного банера чи сітілайта, якщо такий раптом з’являється. Така комунікація дає змогу посадовцям набагато краще вивчати своє місто зсередини та формувати мости довіри з громадою», – розповів начальник відділу інформаційних технологій та аналізу Дрогобицької міської ради Станіслав Гайдер.

 

 

 

Схожі новини