Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
На Миколаївщині пропонують створити зелений коридор для росіян, які хочуть здатися
10 Березня, 16:16

На Миколаївщині пропонують створити зелений коридор для росіян, які хочуть здатися

На Миколаївщині запропонували створити зелений коридор для російських солдатів, які не хочуть воювати, але не можуть відступати. Очікується, що телефон такої гарячої лінії з’явиться вже завтра. Про це у четвер, 10 березня, повідомив голова Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім.

«Знаю ситуацію, яка зараз є. Хотів би звернутися до російських окупантів. Шанс даємо, у будь-якому разі. Знаємо, стоять вони там на кордоні Херсонської та Миколаївської областей, розмовляють із нашими. У чому проблема росіян: вони нападати не хочуть, вважають, що їх обдурили, але й назад повернутися не можуть, бо їм сказали, що будуть розстрілювати у разі відступу. І вони біля сіл стоять: ні туди ні сюди»,  – сказав Кім.

Він заявив, що буде звертатися до керівництва щодо погодження так званого зеленого коридору «для росіян, які ще не стріляли» і не скоювали воєнних злочинів.

«Для тих, хто бажає жити, буду організовувати гарячу лінію з інструкціями: куди подзвонити, як прийти, щоб залишитися живим, і не їхати туди (в рф), не сідати до тюрми. Це я погоджую, але думаю, у мене вийде. Завтра викладу телефон для російських солдатів, які не стріляли у мирне населення. Це не поширюється на артилеристів та ракетників. Після Маріуполя варіантів у вас немає: або тікати, або в землю», – сказав Кім.

Схожі новини