Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
На Миколаївщині тероборонці спіймали на гарячому палія трави
20 Березня, 16:32

На Миколаївщині тероборонці спіймали на гарячому палія трави

Оскільки Львівщина залишається регіоном без бойових бій, добровольці територіальної оборони не гають часу та допомогають правоохоронцям стежити за порядком у рідних містечках та селах. Так, у селі Ілів на Миколаївщині тероборонці спіймали на гарячому палія трави. Зараз ним займаються поліцейські.

Водночас у Головному управлінні Державної служби надзвичайних ситуацій на Львівщині сьогодні повідомили, що з початку року в області зафіксували 940 пожеж сухої трави. Аби виявляти порушників, розпочали роботу спеціальні рейдові групи. Паліїв виявили у Яворівському, Стрийському, Львівському та Червоноградському районах. Уже спіймали на «гарячому» 21 палія, на яких склали адміністративні протоколи.

«Як тільки на Львівщині потепліло, вмить активізувались палії сухої трави. «Господарі» спалюють сухостій на своїх присадибних ділянках, у полях, біля хат. Шановні «господарі» запам’ятайте або десь собі запишіть – спалювання сухої трави, чагарників, сміття та іншої рослинності є заборонене», – нагадують тут. 

Окрім цього, паліїв карають штрафами:

  • для громадян від 3 060 до 6 120
  • для посадових осіб 15 300 до 21 420

Варто пам’ятати, що в час, коли рятувальники залучаються до ліквідації пожеж сухої трави, хтось з людей може потребувати допомоги.

Нагадаємо, сьогодні вранці LMN повідомляла, що за минулу добу надзвичайники Львівщини ліквідували 88 пожеж сухої трави, вогонь знищив понад 12 гектарів.

Схожі новини