На Миколаївщині відзначили День психічного здоров’я | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
На Миколаївщині відзначили День психічного здоров’я
11 Жовтня, 14:01
logo-black

На Миколаївщині відзначили День психічного здоров’я

Вікторія Ничта

Вчора, 10 жовтня, у Миколаєві в приміщенні міського Палацу відбувся захід приурочений Всесвітньому дню психічного здоров’я, який організували учасники громадської організації «Центр підтримки осіб з психічними розладами «Дестигма». У акції взяв участь і міський голова Андрій Щебель.

«Максимальна підтримка громадських ініціатив та громадських організацій завжди були серед моїх пріоритетів на посаді міського голови, – розповідає Андрій Щебель. – Саме ці інституції, як ніхто, працюють задля покращення добробуту місцевої громади. Працюють на волонтерських засадах, вирішуючи вкрай нагальні потреби нашої громади».

Учасники заходу ознайомилися з різноманітними арт-терапевтичними техніками, оглянули тематичну фотовиставку.

«Радий, що зміг долучитись до просвітницької кампанії, яку працівники центру підготували для нашої громади в рамках відзначення Дня психічного здоров’я, – продовжує міський голова. – Основний посил цієї акції – донести розуміння, що люди з психічними розладами – не вигнанці. Психічні розлади – це не вирок, а недуг, який може уразити будь-кого з нас, у будь-якому віці. І для мене, як для голови міської ради, дуже важливо максимально підтримувати тих, хто допомагає людям, що опинились у складних життєвих обставинах».

 

 

  • 0
  • 182
Відео