На подарункові годинники від голови Львівської облради цьогоріч виділили понад півмільйона гривень | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
На подарункові годинники від голови Львівської облради цьогоріч виділили понад півмільйона гривень
09 Вересня, 09:29
logo-black

На подарункові годинники від голови Львівської облради цьогоріч виділили понад півмільйона гривень

Журналісти LMN виявили, що цьогоріч Львівська обласна рада виділила на подарункові годинники від голови щонайменше 570 тисяч 150 гривень.

Нагадаємо, ми уже повідомляли про те, що працівники Управління майном спільної власності Львівської облради оголосили на офіційному сайті державних закупівель Prozorro про купівлю наручних чоловічих годинників. Заплатити за це збираються 235 тисяч 500 гривень. Цікаво, що після розголосу про цю закупівлю, угоду із постачальником ще досі не підписали. Та чи готові в облраді відмовитися від таких витрат і яка доцільність такої закупівлі суспільство так і не дізналося, бо прокоментувати цю ситуацію чиновники не змогли.

Проте, ми виявили, що цьогоріч облрада уже витрачала гроші на наручні годинники. 10 березня між працівниками Управління майном спільної власності Львівської обласної ради та представниками ТОВ “Київський годинниковий завод” була укладена угода на купівлю годинників на суму 334  тисячі 650 гривень.  

 

 

 

 

 

 

 

Усі годинники у верхній частині циферблату мали герб Львівської обласної ради. А на звороті — великими буквами гравіювання з написом: ВІД ГОЛОВИ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ.

Ми зверталися до ЛОР з проханням пояснити кому і з якої нагоди закуплені ці годинники. Проте, відповіді не отримали.

До слова:

570 тисяч гривень — 24 старлінки, або 5 коптерів, або один автомобіль, які можна передати на фронт.

 

Більше про тему подарунків під час війни (і не тільки) дивіться на нашому каналі «Погляд з Хмарочоса»

 

 

 

Відео