На польському кордоні, через страйк перевізників, зупинились майже дві тисячі вантажівок | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
На польському кордоні, через страйк перевізників, зупинились майже дві тисячі вантажівок
09 Листопада, 15:36

На польському кордоні, через страйк перевізників, зупинились майже дві тисячі вантажівок

На українсько-польському кордоні продовжується страйк польських перевізників. Через це на трьох напрямках ускладнений рух вантажівок. Найбільше черга утворилася у пункті пропуску «Ягодин», там зупинилось 810 вантажівок. Про це повідомили у Західному регіональному управлінні Держприкордонслужби України — Західний кордон. 
“У «Краківці» на в’їзд в Україну вже утворилася черга з 510 вантажівок – польські прикордонники пропускають орієнтовно 1-2 автівки на годину. На виїзд з України у цьому пункті пропуску накопичення автотранспорту наразі не фіксується”, — йдеться у повідомленні.

У «Рава-Руській» ситуація дещо інша, адже тут у двох напрямках ускладнено рух вантажівок – як на в’їзд, так і на виїзд. Наразі у цьому пункті пропуску спостерігається накопичення у кількості 410 вантажівок як на в’їзд, так і на виїзд. Польська сторона пропускає максимум 2 вантажівки на годину.

Нагадаємо, польські перевізники від 6 листопада блокують рух вантажівок на трьох напрямках. Серед головних вимог поляків – відновлення з боку Польщі практики дозволів для українських перевізників, виключення польських вантажних автомобілів з Е-черги для порожніх автомобілів, які повертаються з України до РП, а також призупинення видачі польською стороною ліцензій для транспортних компаній з капіталом поза ЄС.

Відео