Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«На посту прем’єр-міністра України я хотів би бачити Андрія Садового», – Анатолій Гриценко
24 Березня, 10:31

«На посту прем’єр-міністра України я хотів би бачити Андрія Садового», – Анатолій Гриценко

Вчора кандидат у президенти Анатолій Гриценко заявив, що у випадку перемоги на виборах призначить прем’єр-міністром мера Львова Андрія Садового. Про це написав на своїй сторінці у Facebook.

«Хочу зробити дуже відповідальну заяву – і щоб вона прозвучала саме тут, у Львові. На посту прем’єр-міністра України я хотів би бачити Андрія Садового. Я впевнений: ця людина зробить гідну справу. Тепер уже в загальнодержавному масштабі. Він знає економіку, соціальну сферу, знає, що болить людей. Я допоможу йому, в нас не буде конфліктів між президентською вертикаллю та урядовою. Ми отримаємо більшість в парламенті, сформуємо уряд і це буде відповідальна політика», – пообіцяв Анатолій Гриценко.

Водночас Андрій Садовий наголосив, що голосуватиме за Гриценка та закликав присутніх підтримати його вибір.

Під час виступу у Львові Гриценко також нагадав, що головою Національного банку України готовий призначити професора Олександра Савченка, головою СБУ — бойового генерала Віктора Трепака, міністром закордонних справ – народну депутатку України Світлану Заліщук. Водночас генеральним прокурором він бачить заступника генерального прокурора Давіда Сакварелідзе, а міністром оборони — головного військового експерта Міноборони, полковника запасу Івана Апаршина, передає Zaxid.net.

1 березня Андрій Садовий заявив, що знімає свою кандидатуру з президентських виборів на користь Анатолія Гриценка.

Фото: thebabel.com.ua

Схожі новини