На різдвяні свята у Львові облаштують тимчасові ватри | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
На різдвяні свята у Львові облаштують тимчасові ватри
18 Грудня, 16:04

На різдвяні свята у Львові облаштують тимчасові ватри

З 26 грудня по 7 січня у місті розставлять тимчасові ватри у визначених місцях, навколо яких збиратимуться виконавці музичних хорів, актори театру з вертепом, пластуни та запрошуватимуть мешканців та гостей міста до спільного колядування, повідомляють у Львівській міській раді.

Тут всі охочі зможуть спільно заспівати традиційні колядки Львівщини, Закарпаття, Київщини, Харківщини та Сумщини. Їх зібрали у спеціальний Різдвяний колядник.

Основна ідея – зберегти та поширити традицію виконання колядок з різних куточків України, які намагаються знищити росіяни.

Розклад і локації

.  26 грудня 18:00 – біля короля Данила / «Дорога до Різдва» – вертеп за участі акторів Першого академічного українського театру для дітей та юнацтва

·   27 грудня 18:00 – біля короля Данила / Пласт

·   29 грудня 17:00 – площа Ринок, 45 / хор «Gloria» Львівської музичної школи №8

·   5 січня 17:00 – площа Ангелів (біля Гарнізонного храму святих Петра і Павла) / хор «Калинове гроно» Львівської школи мистецтв №11

·   7 січня 19:00 – площа Музейна (перед Домініканським собором) / хор «Gloria» Львівської музичної школи №8

Для всіх охочих долучитись до колядувань в місті безкоштовно поширюватимуть Різдвяний співаник, розроблений міським управлінням туризму та Львівським скансеном. У ньому зібрали 11 колядок, що походять з різних регіонів України. Також можна завантажити електронну версію колядника.

Місця, де можна отримати паперовий колядник:

– Центр туристичної інформації Львова (пл. Ринок, 1 та вул. Руська, 20)

– Порохова вежа (вул. Підвальна, 4)

– Муніципальний мистецький центр (вул. Стефаника, 11)

Паперові колядники будуть на локаціях ближче до Різдва.

А за тую коляду дайте гривню ЗСУ!

З давніх давен колядникам за добру коляду давали гостинці та гроші. Відтак впродовж колядування і святкового сезону місто збиратиме кошти на єдиний рахунок для закупівлі FPV-дронів, аби Захисники і Захисниці ефективно знищували ворога.

Відео