На Самбірщині міст в аварійному стані: влада не реагує (ВІДЕО) | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
На Самбірщині міст в аварійному стані: влада не реагує (ВІДЕО)
05 Березня, 13:45
logo-black

На Самбірщині міст в аварійному стані: влада не реагує (ВІДЕО)

В одному з сіл Самбірського району мешканці скаржаться на аварійний стан мосту, який сполучає їх із сусіднім населеним пунктом. Мова йде про село Корналовичі, що у Новокалинівській територіальній громаді.

Про аварійний стан мосту стало відомо із відео, яке оприлюднила місцева жителька Леся Лешанич.

«… небайдужих, прошу вийти і підтримати, щоб нам зробили міст. Я не знаю що повинно статися, щоб ви Максим Козицький та Іван Собко почули людей нарешті, і виділили кошти на ремонт мосту, він дійсності у аварійному стані”, – написала вона.

Як повідомила жінка у коментарі LMN, стан мосту у критичному стані виявили після того, як зійшов сніг. За її словами, на прохання мешканців полагодити цю ділянку дороги Львівська ОВА не реагує.

“Крізь дири на мості видно річку та арматуру. Дзвонили на гарячу лінію, щоб вирішити це. Але нам сказали, що на ремонт немає коштів, бо всі фінанси йдуть на потреби ЗСУ”, – розповіла жінка.

Голова Новокалинівської громади Богдан Юзвяк у розмові з LMN розповів, що йому відомо про аварійний стан мосту.

“Так, нам відомо, про стан моста у Корналовичах. Ми вже неодноразово надсилали заяву в ОВА, однак жодного реагування немає”, – прокоментував голова громади.

Відтак LMN звернулась за коментарем до заступник очільника департаменту дорожнього господарства Миколи Одиноцького. Він розповів, що заяв щодо критичного стану мосту у Новокалинівській громаді не надходило.

“До нас звернення від Новокалинівської громади не надходило. Якщо він [міст] є аварійним, то треба робити обстеження і  визнавати аварійним. Якщо є така проблема, то мешканці можуть до нас звернутись, ми зробимо відповідні обстеження”, – сказав Микола Одиноцький.

Також він додав, що така проблема є не лише з мостом у Корналовичах. За його словами, більшість мостів Львівщини потребують ремонту.

Юлія Панченко

User Image
Юлія Аронова
Відео