На Самбірщині відбудуться національні велеперегони: де перекриватимуть дорогу – Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
На Самбірщині відбудуться національні велеперегони: де перекриватимуть дорогу
12 Червня, 17:48

На Самбірщині відбудуться національні велеперегони: де перекриватимуть дорогу

Сьогодні, 12 червня, стартує чемпіонат України з велосипедного спорту на шосе. За нагороди на дорогах Самбірщини позмагаються понад дві сотні спортсменів. Проведення перегонів координує управління молоді та спорту Львівської ОВА, повідомляють в організації.

Вже завтра юніори та юніорки позмагаються у перегонах на 20 та 25 км.  Найкращих визначатимуть серед спортсменів до 23 років в індивідуальних перегонах. У цій дисципліні визначатимуть найкращих і у середу, 14 червня. Чоловіки долатимуть дистанцію 40 км, а жінки – 30 км. Змагання відбуватимуться на трасі смт. Бориня – село Комарники на Самбірщині. Тут частково обмежать рух транспорту.

Упродовж 15-18 червня найкращих визначатимуть у груповій гонці. Спортсмен стартуватимуть на дистанціях 80, 120, 140 та 180 км. У ці дні велосипедисти розпочинатимуть змагання із Західного реабілітаційно-спортивного центру та фінішуватимуть у Розлучі.  На цій ділянці дороги часткового обмежуватимуть рух транспорту.

Нагадаємо, минулого тижня у Львові завершився чемпіонат України з велоперегонів на треку. Тут також розігрували олімпійські очки та оцінювали рівень спортсменів для відбору найкращих представників України на чемпіонат світу, що відбудеться у серпні у Великій Британії.

Відео