На Самбірщині та Стрийщині прикрили незаконні гуральні | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
На Самбірщині та Стрийщині прикрили незаконні гуральні
03 Квітня, 18:01
logo-black

На Самбірщині та Стрийщині прикрили незаконні гуральні

Антоніна Скляренко

Понад дві тисячі пляшок підробленого алкоголю виявили працівники податкової міліції Головного управління ДФС у Львівській області. Приміщення та гуральні із фальсифікатом діяли в Самбірському та Стрийському районах.

«Один із мешканців області налагодив вже цілу мережу виробництва і реалізації фальсифікату. На власному господарстві облаштував підпільне виробництво лікеро-горілчаних виробів. Готову продукцію разом із спільниками реалізовував за заниженими цінами через мережу магазинів на території Стрийського району», – розповідає Вікторія Шихова із Головного управління ДФС у Львівській області.

Фальсифікований алкоголь фіксальна служба виявила і в приватному помешканні зловмисника у Самборі, і в обладнаних спеціальних складських приміщеннях. Загалом було вилучено та передано на відповідальне зберігання понад 1,8 тисяч пляшок алкоголю. Весь підроблений під відомі торгові марки. Було вилучено і необлікований спирт, розлитий у пластикові ємності.

«Зараз у цій справі триває слідство. Якщо вина підпільників буде доведена, їм загрожує до трьох років обмеження волі з конфіскацією. Якщо виявиться, що зловмисники ще й підробляли акцизні марки, покарання передбачає від 3 до 7 років позбавлення волі», – каже Шихова.

Нагадаємо, наслідки отруєння сурогатним алкоголем дуже небезпечні. Це – пошкодження і навіть повна втрата слуху та зору, судоми, втрата свідомості, кома і навіть летальні випадки.

  • 0
  • 2720
Відео