На Сокальщині через підпал сухої трави згоріло 9 будинків | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
На Сокальщині через підпал сухої трави згоріло 9 будинків
25 Березня, 12:31
logo-black

На Сокальщині через підпал сухої трави згоріло 9 будинків

Юлія Швидко

Вчора 7 рятувальників Сокальського відділення ДСНС гасили палаючі дачні будинки між селами Межиріччя та Сілець біля шахти «Лісова». Люди підпалили суху траву. Вогонь перекинувся на дачі. 9 будівель згоріли вщент, в однієї обгорів дах. 15 будинків вдалося врятувати.

«Кажуть, що вогонь прийшов зі сторони лісу. Це було жахливе видовище: він знищував будинок за будинком. Здавалося, що пожежа ніколи не зупиниться. Полум’я зі швидкістю світла зжерало все, що люди роками наживали, – розповідає LMN мешканка Сільця Марія, просить не писати її прізвища. –. Сокальські пожежники зрозуміли, що не впораються, викликали підмогу з Червонограда. Їм на допомогу кинулися місцеві. Люди бігали з відрами. Коли вже закінчилася вода, не пошкодували березовий сік».

Очевидці розповідають, що у вогні гинули зайці та їжаки. Від дач залишилися купи чорного попелу, залишки дерев та будинків. Наразі не відомо, хто підпалив траву.

«Ці дачі простояли великі роки. Їх давним давно отримали люди, які працювали на шахтах. Там ніхто не живе. Власники приїжджали на відпочинок та на город з Червонограду та сусідніх населених пунктів, – каже LMN сільський голова Сільця Володимир Саїв. – Не скажу, що у селі масово палять траву. Але навесні час від часу трапляються такі випадки».

Фото: Голос Сокальщини

Відео