Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
На Сокальщині у шахті від удару в голову загинув гірник
22 Квітня, 13:18
logo-black

На Сокальщині у шахті від удару в голову загинув гірник

Юлія Швидко

Вчора на шахті «Степова» ДП «Львіввугілля», що у Сокальському районі, від травми на роботі загинув 32-річний машиніст електровозу Андрій Пукач. Зараз на шахті створили спеціальну комісію, яка проводить розслідування, як таке могло трапитися.

«Комісія, як завжди, скаже, що це нещасний випадок. Андрія сильно вдарило привозом у голову. Після такого удару нереально вижити. Але невже обов’язково було працювати у неділю? Виходимо на роботу й на Різдво, і на Великдень. Це не одне життя, яке забрала «Степова». Найчастіше такі випадки трапляються у святкові дні. Бо вони є для того, аби йти до церкви, а не вугілля видобувати», – каже LMN працівник шахти «Степова» Олег. Просить не писати його прізвища.

Такої ж думки притримується голова Конфедерації вільних профспілок та Незалежної профспілки гірників Михайло Волинець.

«Працюючи у вихідні і свята, людина менш уважна, що при виконанні робіт із підвищеною небезпекою, на жаль, призводить до травматизації.Чи потрібно у святкові дні видобувати вугілля ? Можливо, слід надати гірникам можливість відпочити та провести свята з родиною?» – написав він на своїй сторінці у Facebook.

Андрій Пукач зі сім’єю мешкав у Червонограді.

Фото: ілюстративне

Схожі новини