Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
На Старосамбірщині діти посадили картоплю на дорозі (ВІДЕО)
25 Травня, 17:48
logo-black

На Старосамбірщині діти посадили картоплю на дорозі (ВІДЕО)

Так вкотре привертають увагу до катастрофічного стану доріг.

Віктор Нагина, дев’ятикласник із Галівки, маленького села на Старосамбірщині, опублікував у мережі відео, в якому іронізує зі стану місцевої дороги “Мшанець-Тиха”.

“Мені 15 років, а до того віку треба додати ще таку половину, як на цій дорозі робили ремонт. От нещодавно селом проїхався грейдер. Не зрозуміло, для чого, насунув глини обабіч, та й по всьому. Катастрофічній дорозі це зовсім нічого не дає. Тато довго дивився на то та й прижартував: “Нащо тут того болота, щоб бульбу садити на дорозі?” Я подумав: “Чому б і ні?”. Та й зібрав компанію”, – розповідає LMN Віктор.

На відео видно, як п’ятеро дітей набирають з мішка картоплю, мотиками роблять ямки для картоплин – все, як і по-справжньому. Усього в «творчий» процес було залучено 7 дітей, 4 – місцевих, троє приїхали на час карантину до бабусі.

До речі, у цьому невеличкому селі лише четверо школярів, вони відвідують навчальний заклад у сусідньому Головецьку.

“На нашій дорозі “Школярик” грузнув уже не раз. Ми колись і самі до ремонту бралися, засипали ями. Як розкисне болото в дощі – то або сиди вдома, або чеши з 10 кілометрів, – продовжує Віктор. – Скільки говорено-переговорено про цю дорогу, а нікому нема до неї справи. Може, наша бульба проросте”, – сміється.


У коментарі до відео школяр зазначив:

«Це можна робити вдома, можна на городі, дехто пробує це робити на балконі, а можна навіть під лісом… Ми зробили це на дорозі. А де ви цього року посадили бульбу? P.S. Цьогоріч після роботи грейдера на дорозі загального користування “Мшанець-Тиха С141761” створились сприятливі умови для посадки картоплі. Поки що лише картоплі…».

Нагадаємо, мешканці Галівки та сіл поблизу вже кілька років креативно просять відремонтувати дорогу “Стрілки-Мшанець”. Минулоріч разом з отцем Романом Громом місцева молодь зняла кліп на мелодію «Плакала» гурту «Казка».

Схожі новини